Servis a údržba zeleně

Naši zaměstnanci jsou vybaveni moderní technikou a při své práci vycházejí z dlouhodobých zkušeností. Provádíme údržbu interiérové i venkovní zeleně a poskytujeme komplexní služby od zpracování projektové dokumentace přes realizaci projektu až po profesionální péči o rostliny a zelené plochy. Nasloucháním našim klientům vycházíme vstříc jejich požadavkům a pomáháme jim vytvářet klidnou atmosféru v jejich přímém okolí.

Údržba venkovní zeleně

Dle provedené inventarizace zelených ploch a výsadeb provádíme individuální vypracování celoroční údržby nebo provádíme jednorázovou jarní a podzimní komplexní údržbu.

  • péče o stromy a keře a jejich řez, stříhání živých plotů
  • zakládání trávníků a jejich komplexní údržba (péče o travnaté plochy zahrnuje parkové trávníky, louky i ruderální porosty), komplexní péče o trávníky zahrnuje sestavení individuálního plánu péče o travní porosty podle jejich kategorizace
  • variantní řešení travnatých ploch výsevem nebo pokládkou předpěstovaných travních koberců
  • likvidace zeleně

Údržba interiérové zeleně

Naše služba interiérová zeleň zahrnuje komplexní péči. Od návrhu a výběru vhodných rostlin do interiéru až po realizaci s jednorázovou nebo pravidelnou údržbou. Navrhujeme ideální řešení podle nároků jednotlivých rostlin a estetiky.

Rostliny pronajímáme a následně provádíme jejich komplexní pravidelnou péči. Po celou dobu pronájmu garantujeme kvalitu a zdravý vzhled květin. Umíme pečovat i o rostliny ve vlastnictví zákazníka.